Дніпропетровський трубний завод продали за 14 млн гривень

Дніпропетровський трубний завод продали за 14 млн гривень

Фото: gmk.center

Дніпропетровський трубний завод продано на аукціоні

Торги відбулися за голландською моделлю аукціону, участь у них узяв лише один учасник – ТОВ Буд-асистент.

На платформі Prozorro.Продажі відбувся аукціон з продажу майнового комплексу ПАТ Дніпропетровський трубний завод. Про це йдеться на сайті платформи Prozorro.Продажі.

 

Згідно з оприлюдненою інформацією, переможцем аукціону з продажу активів ПАТ Дніпропетровський трубний завод, який був проведений 6 листопада, стало ТОВ Буд-асистент.

 

Торги відбулися за голландською моделлю аукціону – на зниження ціни. Початкова ціна складала 128 млн гривень. Фінальна вартість проданого об’єкту становила 14,08 млн гривень.

ПАТ Дніпровський трубний завод – одне з найстаріших українських підприємств промислового комплексу чорної металургії України, входить до корпорації Індустріальний союз Донбасу. Завод спеціалізувався на випуску безшовних та електрозварювальних труб, які використовувалися переважно в будівництві. ДТЗ займав 9% ринку української трубної продукції. Чисельність персоналу на 2017 рік становила 1192 особи.

Згідно з даними Youcontrol, ТОВ Буд-Асистент засновано 12 вересня 2014 року, керівником компанії зазначається Юрій  Гасило. Розмір статутного капіталу становить 10 000 гривень, основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля.

Нагадаємо, 26 жовтня Фонд державного майна успішно провів приватизаційний онлайн-аукціон з продажу Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Загалом Фонд державного майна провів у жовтні 39 приватизаційних аукціонів, на яких продав активів на 372 млн гривень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp