Внески донорів до Фонду підтримки енергетики України перевищили €322 млн

Внески донорів до Фонду підтримки енергетики України перевищили €322 млн

Фото: Reuters (архівне фото)

Внески донорів до Фонду підтримки енергетики України перевищили 322 млн євро

Робоча група Міненерго вже схвалила запити на закупівлю обладнання і палива на суму понад 310 млн євро.

Загальний обсяг зобов’язань донорів щодо грантових внесків до Фонду підтримки енергетики України сягнув понад 322 мільйони євро. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики.

 

Із загальної суми на рахунок Фонду фактично переказали 192 мільйони євро від 15 донорів державного та приватного секторів з різних держав. Решта суми – анонсовані внески, які очікуються на рахунку Фонду найближчим часом.

 

“Фонд підтримки енергетики України став ефективним інструментом для залучення грантових коштів від партнерів для закупівлі обладнання”, – заявив голова Міненерго Герман Галущенко.

 

За його словами, при міністерстві функціонує робоча група з питань організації гуманітарної допомоги в енергетичній галузі, яка працює над обробленням запитів на необхідне енергетичне обладнання та паливо від компаній паливно-енергетичного комплексу.

 

Робоча група вже схвалила запити на закупівлю обладнання і палива на суму в понад 310 мільйонів євро.

 

Зазначається, що грантові внески до Фонду зробили державні та приватні донори з Німеччини, Великої Британії, Швеції, Австрії, Ісландії, Іспанії, Данії, Нідерландів, Угорщини, а також Єврокомісія та Регіональна асоціація органів регулювання енергетики (ERRA).

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp