ДТЕК в 2023 році запустила 21 нову вугільну лаву

ДТЕК в 2023 році запустила 21 нову вугільну лаву

Фото: пресслужба ДТЕК

У листопаді-грудні шахтарі компанії планують ввести ще 5 лав

Інвестиції компанії у видобуток українського вугілля в 2023 році склали 7,4 млрд грн.

За 10 місяців 2023 року компанія ДТЕК Енерго ввела в роботу 21 нову лаву для підтримання достатніх обсягів видобутку вугілля. Про це повідомила пресслужба ДТЕК в понеділок, 6 листопада.

“Для надійної та посиленої роботи українських теплоелектростанцій під час опалювального сезону за перші десять місяців цього року в компанії ДТЕК Енерго введено в роботу 21 нову вугільну лаву. У листопаді-грудні шахтарі компанії планують ввести ще 5 лав”, – говориться в повідомленні.

В компанії зазначили, що в 2023 році інвестиції у видобуток українського вугілля склали 7,4 млрд грн.

Окрім власного видобутку компанія імпортує паливо із-за кордону: наразі з Польщі доставлено 62 тис. т енергетичного вугілля. Всього впродовж опалювального сезону ДТЕК планує імпортувати 210 тис. т палива.

“Робимо усе, щоб наші теплоелектростанції були напоготові до роботи на максимумі в будь-який момент. Для цього забезпечуємо теплову генерацію достатніми для посиленої роботи обсягами палива. В першу чергу – власного видобутку, але також знаходимо можливість підстрахувати енергосистему додатковими імпортними партіями. Завдяки цьому на старт опалювального сезону ми накопичили значно більше вугілля, ніж у цей час довоєнного 2021 року”, – розповів генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДТЕК витратила рекордні 20 млрд грн під час підготовки до опалювального сезону. Також повідомлялось, що енергохолдинг сформував запас обладнання і матеріалів на випадок нових російських обстрілів взимку. На ці цілі було витрачено 1,3 млрд грн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp