Raiffeisen удруге відклав плани виходу з Росії

Raiffeisen удруге відклав плани виходу з Росії

Фото: Reuters (архівне фото)

Банку нині необхідно одержати численні дозволи регуляторів у Росії та Європі

Гендиректор банку Йоганн Штробль заявив, що поки що не знайдено простішого способу деконсолідації через продаж бізнесу в РФ.

Австрійський Raiffeisen Bank International не збирається до кінця цього року виходити з російського ринку. Про це заявив генеральний директор банку Йоганн Штробль, повідомляє APA.

“У минулому ми називали дату можливого відокремлення до 31 грудня, яка зараз здається дуже малоймовірною”, – стверджує посадовець.

Він зазначив, що перш ніж ухвалити рішення про відокремлення російської дочки, треба вичерпати всі можливості її продажу. Загалом обидва варіанти – чи то продаж, чи відокремлення російського бізнесу – залишаються можливими.

За його словами, причиною, чому графік відокремлення російської дочки переноситься, є те, що вони досі не знайшли простішого способу деконсолідації через продаж. Банку необхідно отримати численні дозволи регуляторів у Росії та Європі, тому не зрозуміло, скільки часу це займе.

Нагадаємо, що НАЗК внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи на території країни-агресора Росії та за офіційне визнання так званих “ДНР” і “ЛНР”. 

У березні 2023 року повідомлялося, що Raiffeisen Bank International прагне продажу чи виділення свого російського підрозділу.

Проте в липні Raiffeisen Bank International відклав плани піти з фінансового ринку Росії. Це відбувалося на тлі того, що Австрія продовжує докладати зусиль для захисту своїх зв’язків із РФ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp