Курс Bitcoin вперше з 2022 року зріс до $35 000

Курс Bitcoin вперше з 2022 року зріс до $35 000

Курс біткоїна зріс до 35 000 доларів вперше за півтора року

Біткоїн знову продемонстрував свою волатильність, злетівши до 35 000 доларів і встановивши цьогорічний рекорд.

Найбільша криптовалюта біткоїн за останню добу подорожчала більше ніж за 11% і вперше з 2022 року ненадовго піднялась до позначки 35 000 доларів. Про це 24 жовтня повідомляє Bloomberg.

 

Зазначається, що за останній тиждень курс біткоїна виріс приблизно на 20%.

Востаннє вартість біткойна перевищувала 35 000 доларів 7 травня 2022 року.

 

Головною причиною нинішнього зростання називають очікування, що у США незабаром погодять відкриття спотових криптовалютних ETF – біржових фондів, ціна яких буде прив’язана до біткоїна. Вони можуть полегшити вхід на крипторинок великих інвесторів, які не готові напряму купувати цифрові активи, побоюючись неповноцінного правового регулювання та проблем зі зберіганням.

 

Заявки на відкриття ETF подали фонди з багатомільярдними активами, такі як BlackRock і Fidelity Investments. Прихильники цифрових активів упевнені, що ETF розширять сферу поширення криптовалют.

 

Друга причина – рішення федерального суду США на користь компанії Grayscale Investments у суперечці з американським регулятором SEC щодо перетворення трастового біткоїн-фонду Grayscale у спотовий ETF.

 

Комісія США з цінних паперів і бірж досі не дозволяла ETF, які інвестують безпосередньо в біткоїн, посилаючись на пов’язані з цим ризики – шахрайство та маніпуляції ринком. Рішення суду та шквал заявок від інвестиційних важковаговиків на відкриття спотових ETF викликали припущення, що агентство пом’якшить свою позицію.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp