ДТЕК отримала перші 40 тисяч тонн імпортного вугілля

ДТЕК отримала перші 40 тисяч тонн імпортного угілля

Фото: Ільдар Салєєв / Facebook

Польське вугілля поступило на електростанції ДТЕК Енерго

З кінця вересня на теплоелектростанції ДТЕК Енерго доставили 625 додаткових вагонів з паливом.

Група ДТЕК вже імпортувалав майже 40 тисяч тонн вугілля із запланованих 210 тисяч тонн для стабільного проходження опалювального сезону. Про це повідомив генеральний директор компанії ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв у Facebook в п’ятницю, 20 жовтня.

“Наші шахтарі видобувають вугілля 24/7 для стабільної роботи теплоелектростанцій під час опалювального сезону. Українське вугілля – це пріоритет №1 для нас, і свідчення тому інвестиції в 7,4 млрд гривень, які за підсумками цього року ми вкладаємо в наші вугільні підприємства”, – заявив він.

Салєєв зазначив, що додаткові об’єми імпортного вугілля необхідні, що підстрахуватись у разі можливих обстрілів ворога.

За його даними, з кінця вересня на теплоелектростанції ДТЕК Енерго вже доставили 625 додаткових вагонів з паливом. Це понад 38 тисяч тонн вугілля для українських ТЕС взимку.

Всього ж впродовж усього опалювального сезону компанія планує імпортувати з Польщі близько 210 тисяч тонн вугілля.

Нагадаємо, ДТЕК витратив рекордні 20 млрд гривень під час підготовки до опалювального сезону. Готовність теплової генерації компанії сягає 84%.

Також повідомлялось, що енергохолдинг сформував запас обладнання і матеріалів на випадок нових російських обстрілів взимку. На ці цілі було витрачено 1,3 млрд гривень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp