Українські хакери зламали базу даних російського Альфа-Банку

Українські хакери зламали базу даних російського Альфа-Банку

Фото: Spiegel

Українські хакери зламали базу даних одного з найбільших банків Росії

У якості підтвердження хакери опублікували дані російського олігарха Михайла Фрідмана, його сина та інших.

Українські хакери у співпраці з хакерами NLB зламали клієнтську базу одного з найбільших у Росії банків Альфа-банку. Про це повідомив український проєкт KibOrg в четвер, 19 жовтня.

 

“Здобуто персональні дані понад 30 мільйонів клієнтів найбільшого приватного банку Росії. База даних містить інформацію про ПІБ, дату народження, номер рахунку та телефон клієнта, а також інші цікаві дані”, – йдеться в повідомленні.

 

На підтвердження того, що кібератака справді була успішною, проєкт опублікував банківські дані підсанкційного російського олігарха Михайла Фрідмана, що є співзасновнником та співвласником банку, його сина – Олександра Ожельського, архієрея Російської православної церкви (РПЦ) Костянтина Копилова, блогера Артемія Лебедєва, співака Тімура Юнусова (Тіматі) та співака Василя Вакуленка (Баста).

 

У пресслужбі Альфа-банку заперечують факт витоку даних клієнтів та називають повідомлення про злом “фейком”.

Нагадаємо, через вторгнення Росії в Україну російський Альфа-банк перебуває під міжнародними санкціями ЄС, США, Великобританії та інших країн. Сам Фрідман також перебуває під західними санкціями. Україна заарештувала наявне в нього майно.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp