В Україні прогнозують скорочення виробництва молока на 300-400 тис. т

В Україні прогнозують скорочення виробництва молока  на 300-400 тис. т

Фото: pixabay.com (ілюстративне фото)

В Україні прогнозують скорочення виробництва молока

Держава ставить перед собою завдання щодо адаптації законодавства до європейського нормативного поля, а також надання підтримки агровиробникам.

За прогнозами Міністерства аграрної політики, у 2023 році виробництво молока в Україні скоротиться на 300-400 тис. т. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише пресслужба міністерства.

“У 2022 році майже на один млн тонн зменшилося виробництво молока. Згідно з прогнозом на 2023 рік – скорочення буде на рівні 300-400 тис. тонн. У промисловому виробництві очікується зростання на 100-150 тис тонн. Це позитивні сигнали, що попри великі складнощі молочний сектор впевнено розвивається”, – сказав заступник міністра.

Висоцький зазначив, що держава ставить перед собою завдання щодо адаптації законодавства до європейського нормативного поля, а також надання підтримки агровиробникам. Йдеться зокрема про фінансову підтримку: виробники молока можуть отримати грант до 8 млн грн на переробку сировини. Крім того, для сільгоспвиробників проводяться інформаційно-консультативні тренінги.

“Україна має досвід успішного експорту молочної продукції в ЄС. Після адаптації українського законодавства до норм ЄС цей ринок буде розширюватися. Також велику користь отримає український покупець, який споживатиме безпечну і якісну продукцію”, – додав чиновник.

Нагадаємо, навесні повідомлялося, що Україна наростила виробництво молока

Канада відкрила ринок для молочної продукції з України

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet