На Київщині до зими відремонтували майже 300 енергооб’єктів

На Київщині до зими відремонтували майже 300 енергооб’єктів

Фото: ДТЕК

У ДТЕК розповіли про підготовку Одещини до зими

Комплексні заходи підвищать надійність електропостачання під час проходження опалювального сезону, запевнили енергетики.

В рамках підготовки до зими енергетики ДТЕК у Київській області вже оновили 278 важливих енергетичних об’єктів та 3 712 кілометрів ліній електропередачі. Про це повідомив енергохолдинг ДТЕК в середу, 18 жовтня. 

 

“Енергетики ДТЕК технічно оновили 278 енергооб’єктів різного класу напруги, відремонтували та провели випробування 864 кабельних ліній, відремонтували більше 3 712  кілометрів ліній електропередачі та ще 3 112 кілометрів розчистили від чагарників”, – йдеться в повідомленні. 

 

За даними компанії, на чолі з владою області всі служби готують інфраструктуру до всіх можливих випробувань, щоб у мешканців регіону був доступ до послуг першочергової необхідності, а також світло та тепло

 

В ДТЕК зазначили, що стан розподільчої мережі на даний час дозволяє забезпечувати всіх клієнтів стабільним електропостачанням за умови відсутності нових атак РФ на енергосистему України.

 

До кінця року оператор системи розподілу оновить ще 110 енергооб’єктів, відремонтує 1 988 кілометрів ліній та розчистить від чагарників 1 199 кілометрів повітряних трас вздовж ліній електропередачі.

 

Нагадаємо, ДТЕК до початку опалювального сезону модернізувала три високовольтні підстанції у столиці. Вони живлять частину Печерського, Солом’янського, Голосіївського, Шевченківського районів й Лівого берегу.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp