Rolls-Royce заявив про скорочення до 2500 співробітників

Rolls-Royce заявив про скорочення до 2500 співробітників

Фото: Getty Images

Реактивний двигун на конвеєрі німецького заводу Rolls-Royce

Звільнення є частиною стратегії підвищення ефективності компанії, запровадженої новим керівництвом.

Компанія Rolls-Royce (RR.L) заявила, що скоротить до 2500 робочих місць в межах оптимізації бізнесу. Про це 17 жовтня повідомило агентство Reuters.

Зазначається, що останні десять років Rolls-Royce, чиї двигуни та системи використовуються на Airbus A350 і Boeing 787, а також на кораблях, підводних човнах і у виробництві електроенергії, пережила кілька реструктуризацій, що призвело до скорочення понад 13 000 робочих місць.

Гендиректор Туфан Ергінбілгіч, який очолив компанію в січні, намагається розв’язати проблему її неефективності, оскільки Rolls-Royce вже давно відстає від General Electric – свого головного конкурента в секторі широкофюзеляжних літаків.

У вівторок було оголошено про плани скоротити до 2500 посад серед 42 000 співробітників.

“Це ще один крок на нашому багаторічному шляху трансформації, щоб створити високопродуктивний, конкурентоспроможний, стійкий Rolls-Royce”, – наголосив Ергінбілгіч.

За даними Reuters, відновлення далекомагістральних перельотів цього року, а також стратегія нового гендиректора привели до того, що акції компанії цьогоріч зросли більше ніж на 130%.

Як відомо, у Rolls-Royce 21 000 співробітників у ​​Великобританії, 11 000 – у Німеччині та 5 500 – у США. Де саме відбудуться скорочення компанія не уточнила.

Нагадаємо, за перші п’ять місяців 2023 року понад 200 тисяч працівників ІТ-сфери у світі втратили робочі місця.

Гендиректор Disney оголосив про початок масового скорочення в компанії

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp