На Одещині до зими відремонтували 750 енергооб’єктів

На Одещині до зими відремонтували 750 енергооб’єктів

Фото: ДТЕК

У ДТЕК розповіли про підготовку Одещини до зими

Комплексні заходи підвищать надійність електропостачання під час проходження опалювального сезону, запевнили енергетики.

Компанія ДТЕК Одеські електромережі відновила у Одеській області понад 750 енергетичних об’єктів та 2 тис. кілометрів ліній електропередачі під час підготовки до опалювального сезону. Про це повідомив енергохолдинг ДТЕК у понеділок, 16 жовтня.

“ДТЕК Одеські електромережі разом із владою продовжує готувати Одещину до майбутньої зими. Енергетики в умовах воєнного часу вже оновили 756 важливих енергетичних об’єктів та більше 2 тисяч кілометрів ліній електропередачі. В комплексі ці заходи підвищать надійність електропостачання під час проходження опалювального сезону”, – йдеться  повідомленні.

За даними компанії, інфраструктура готується до всіх можливих випробувань, щоб у мешканців регіону був доступ до послуг першочергової необхідності, а також світло та тепло.

При цьому зараз стан розподільчої мережі Одещини дозволяє забезпечувати всіх клієнтів стабільним електропостачанням за умови відсутності нових атак росіян, запевнили у ДТЕК.

Раніше повідомлялось, що до початку опалювального сезону ДТЕК модернізував три високовольтні підстанції у Києві. Вони живлять частину Печерського, Солом’янського, Голосіївського, Шевченківського районів й лівого берегу столиці.

Також у ДТЕК витратили більше 1 млрд гривень на запас критичного обладнання до зими.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp