TikTok видалив 500 тисяч відео, пов’язаних з Ізраїлем та Газою

TikTok видалив 500 тисяч відео, пов язаних з Ізраїлем та Газою

Фото: Getty Images

TikTok бореться зі сплеском дезінформації, пов’язаним з палестино-ізраїльським конфліктом

Соціальна мережа також зупинила вісім тисяч прямих трансляцій, які порушували її політику.

Китайська соцмережа TikTok видалила 500 тисяч відео та зупинила вісім тисяч прямих трансляцій, пов’язаних з палестино-ізраїльським конфліктом, у рамках зусиль боротьби з дезінформацією. Про це йдеться в заяві платформи, яка була опублікована 15 жовтня.

Зазначається, що з метою запобігання використанню функцій TikTok для розпалювання ненависті, тимчасово введено додаткові обмеження на участь у програмі LIVE “з урахуванням підвищеного ризику для безпеки в контексті поточної ситуації із заручниками”.

Сервіс також оголосив про набір додаткових модераторів зі знанням арабської та івриту для перевірки контенту, пов’язаного з близькосхідними подіями.

Нагадаємо, на фоні подій в Ізраїлі та секторі Газа Єврокомісія закликала власника платформи X (Twitter) Ілона Маска боротися з поширенням дезінформації.

Також ЄК направила попередження TikTok та корпорації Meta у зв’язку з “поширенням нелегального контенту про конфлікт в Ізраїлі”.

Війна в Ізраїлі: Twitter видалив сотні аккаунтів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp