Витрати для ЗСУ і на гуманітарні цілі перевищили мільярд – ДТЕК

Витрати для ЗСУ і на гуманітарні цілі перевищили мільярд - ДТЕК

Фото: ДТЕК

Максим Тимченко розповів, як ДТЕК допомагає ЗСУ і переселенцям

Підприємства холдингу передають різне оснащення для військових та автомобілі, а для потреб постраждалих від війни – одяг, медикаменти та продукти.

Група ДТЕК спрямувала на підтримку Збройних сил України та на гуманітарні цілі понад 1,1 млрд гривень. Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко на прес-конференції.

“Ми розуміємо, як важливо зберігати єдність перед обличчям ворога. З першого дня повномасштабного вторгнення ми надаємо всебічну підтримку нашим захисникам та постраждалим від війни. На це було спрямовано 1,1 млрд гривень”, – заявив він.

За словами Тимченко, компанія закуповує та передає різне оснащення для військових –  бронежилети, квадрокоптери, портативні рації. Серед допомоги військовим понад 200 автомобілів з власного автопарку ДТЕК.

Також підприємства холдингу регулярно передають теплий одяг, медикаменти та продуктові набори постраждалим від війни.

ДТЕК тісно співпрацює з владою та органами місцевого самоврядування, щоб максимально ефективно надавати допомогу захисникам України та місцевим громадам.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни енергетики ДТЕК відновили електропостачання для 9 млн споживачів.

Також у енергохолдингу розповіли, як працевлаштовують переселенців. Понад 80% з них приєдналися до вуглевидобувних підприємств ДТЕК Енерго.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp