Бурштинові намистини: Краса і Здоров’я

Бурштинові намистини: Краса і Здоров я

Фото: надане рекламодавцем

Намисто з бурштину – це не просто прикраси, вони також мають цілющі властивості. Спочатку їх використовували виключно як засіб для лікування різних захворювань, а потім вони стали популярними прикрасами.

 

  • Ювелірні прикраси з полірованого бурштину.
  • Лікувальні намистини з необробленого каменю.
  • Лікувальні шліфовані намистини.

Важливо вибрати вид намистин в залежності від ваших потреб. Необроблений натуральний бурштин вважається особливо цінним завдяки унікальним цілющим властивостям. Шліфовані намистини також мають цілющі якості. Вони представляють собою необроблений бурштин з невеликим шліфуванням гострих країв і кутів, зберігаючи при цьому свій “цукровий шар”. Коли ви носите такі намистини на тілі, відбувається близький контакт з шкірою, що сприяє обміну енергією. Саме такі намистини особливо цінуються тими, хто прагне видужати від різних недуг.

На відміну від цього, поліровані бурштинові намистини – це прекрасні прикраси, але вони мають менше цілющих властивостей.

1

 

Цілющі властивості бурштинового намиста

Особливо цінними вважаються неполіровані бурштинові намистини. Їх носять для очищення організму від токсинів, зарядження позитивною енергією, зниження артеріального тиску, а також для лікування захворювань легень і гіперфункції щитоподібної залози. Сучасні дослідження також підтвердили їх ефективність у боротьбі з бронхітами, тонзиллітами, астмою та інфекційними захворюваннями легень. Завдяки своєму протизапальному впливу бурштинові намистини можуть бути корисними і при захворюваннях печінки.

1

 

Лікування щитовидної залози

Давно було помічено, що близьке розташування бурштину до тіла полегшує біль і покращує самопочуття при зобі та легеневих інфекціях. Для тих, хто страждає гіперфункцією щитовидної залози, лікарі рекомендують лікувальні намистини з бурштину. Ці намистини обов’язково повинні бути зроблені з необробленого натурального каменю. Вони сприяють нормалізації гормональної функції, сповільненню патологічного процесу та розсмоктуванню пухлини.

Бурштинові намистини для лікування щитовидної залози показали неймовірні результати. В інтернеті можна знайти багато відгуків від людей, які особисто відчули позитивний вплив цього природного дару. Хворі позбавляються від проблем із щитовидною залозою, і навіть у випадках, коли потрібна була операція, бурштинові намистини допомогли уникнути хірургічного втручання.

1

 

Поради щодо вибору лікувальних бурштинових намистин

  • Перевірте оригінальність бурштину: Справжній бурштин має приємний запах хвої, теплу на дотик поверхню і низьку густину.
  • Якість: Вибирайте чистий бурштин без включень і з якісним шліфуванням, який має гладку поверхню.
  • Довіряйте сертифікованим продавцям: Купуйте від надійних і перевірених продавців з хорошою репутацією. Наприклад, інтернет-магазин Yantar.ua.
  • Зверніть увагу на деталі: Перевірте кріплення, застібки і міцність ниток на намистах.
  • Отримайте професійну консультацію: Якщо у вас є сумніви, зверніться до фахівців для професійних порад.
  • Враховуйте свої власні уподобання: Вибирайте намиста відповідно до свого смаку та потреб.

Дотримуючись цих порад, ви зможете правильно вибрати лікувальні бурштинові намиста і забезпечити собі якісний засіб для зміцнення здоров’я та благополуччя, а також чудову прикрасу.