Материнська компанія Київстару назавжди пішла з російського ринку

Материнська компанія Київстару назавжди пішла з російського ринку

Фото: TAdviser

VEON остаточно пішов із ринку Росії

Холдинг VEON закрив угоду про продаж російського оператора Вимпелком. Угода не передбачає можливості зворотного викупу активів, тобто VEON пішов з РФ назавжди.

Міжнародний холдинг VEON, якому належить український оператор стільникового зв’язку Київстар, остаточно пішов з ринку Росії. Про це йдеться в офіційній заяві компанії Київстар, опублікованій у вівторок, 10 жовтня, на її офіційному сайті.

При цьому закриття угоди про продаж холдингом VEON російського оператора Вимпелком не передбачає можливості повторного викупу, тобто завершення операцій на ринку РФ материнської компанії Київстар є повним і остаточним.

“Після виконання довгої низки юридичних процедур наш 100% акціонер VEON ставить крапку у відносинах з російським телеком-ринком. Це означає зміцнення стратегії розвитку компанії на шести інших ринках, у тому числі в Україні”, – заявив президент компанії Київстар Олександр Комаров, коментуючи остаточний відхід холдингу VEON з РФ.

За словами Комарова, Київстар працює у штатному режимі і планує протягом найближчих трьох років інвестувати $600 млн у відновлення телеком-мережі, розвиток цифрових послуг та нових мобільних технологій.

Він додав, що з початку повномасштабного російського вторгнення Київстар інвестував у розвиток телеком-ринку України 8,2 млрд грн і сплатив державі 15,2 млрд грн податків.

“Зараз Київстар активно готує мережу для роботи в умовах можливих відключень електроенергії. Оператор інвестував 988 млн грн, щоб до кінця 2023 року на базових станціях Київстару було встановлено 110 тисяч нових акумуляторів та забезпечено безперервне енергоживлення швидкісного фіксованого доступу до послуги”, – говориться у повідомленні на офіційному сайті компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збитки телекомунікаційній інфраструктурі України, завдані рашистами під час військових дій, оцінюються в $1,8 млрд.

Ракети за податки: більшість іноземних брендів залишилися в РФ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp