Податкова попередила онлайн-продавців про необхідність зареєструвати бізнес

Податкова попередила онлайн-продавців про необхідність зареєструвати бізнес

Фото: ДПС

Онлайн-продавцям доведеться реєструвати бізнес

Керівництво Державної податкової служби наголошує, що всі інтернет-продавці повинні офіційно зареєструвати підприємницьку діяльність і сплачувати податки.

Податківці попередили, що відстежують продажі онлайн у соціальних мережах та на інших інтернет-майданчиках, тому інтернет-магазини повинні офіційно зареєструвати свій бізнес. Про це повідомили в Державній податковій службі.

“ДПС постійно отримує інформацію про факти здійснення системної господарської діяльності без державної реєстрації. Всі випадки досліджуються та перевіряються працівниками податкових органів, а у випадку підтвердження наданої інформації вживаються відповідні заходи реагування, в тому числі податкові перевірки”, – йдеться у повідомленні.

Керівництво Державної податкової служби наголошує, що всі інтернет-продавці повинні офіційно зареєструвати підприємницьку діяльність і сплачувати податки: приймати платежі на банківські картки фізичних осіб заборонено.

У ДПС повідомили, що у вересні податківці викрили незаконний бізнес в Івано-Франківській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській, Вінницькій, Чернігівській області та у Києві.

Нагадаємо, у липні в Україні повернули довоєнні податки. Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт про скасування єдиного податку 2% і часткове зняття мораторію на перевірки бізнесу.

Податкова відзвітувала про перевиконання плану надходжень від акцизів

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet