ДТЕК за місяць повернула світло 262 тис. родин, що постраждали від РФ

ДТЕК за місяць повернула світло 262 тис. родин, що постраждали від РФ

Фото: facebook.com/dtekdnem

Електрики продовжують працювати в регіонах, де ведуться запеклі бойові дії

Роботи проводилися у Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Київській областях та в м.Київ, де громадяни постраждали від рашистських обстрілів.

У вересні ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло 262 тисячам споживачів, що лишилися без електрики внаслідок обстрілів рашистів у Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Київській областях та в м.Київ. Про це повідомила прес-служба ДТЕК.

Зокрема, було повернете енергопостачання 211 тисячам споживачівна Донеччині та 44 тисячам – Дніпропетровщини, тобто в регіонах, що наближені до зон активних бойових дій та тимчасово окупованих територій. 

“Крім того, у вересні через обстріли пошкоджень зазнавали мережі у Києві – енергетики відновлювали роботу мереж для 3 тисяч родин. У Київській області світло довелось повертати ще тисячі клієнтів. На Одещині через обстріли двічі пошкоджувались електромережі, електропостачання відновили для більше 2 тисяч родин”, – говориться в повідомленні.

В компанії додали, що її фахівці продовжують працювати в регіонах, де ведуться найзапекліші бойові, спільно з ЗСУ та ДСНС та відновлювати роботу електромереж, щойно отримують дозвіл на доступ до місць проведення робіт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у серпні ДТЕК повертала енергозапезпечання 321 тисячі споживачів в зазначених регіонах.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp