Угорщина пропонує вдвічі зменшити новий пакет допомоги ЄС Україні – ЗМІ

Угорщина пропонує вдвічі зменшити новий пакет допомоги ЄС Україні - ЗМІ

Фото: iStock

Угорщина хоче розділити пакет допомоги ЄС Україні на 50 млрд євро

Будапешт запропонував розділити навпіл пропонований пакет допомоги ЄС для України на 50 мільярдів євро.

Угорщина запропонувала розділити пакет допомоги Європейського Союзу Україні у розмірі 50 мільярдів євро, який планується виділити протягом 2024-2027 років. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

 

Будапешт занепокоєний тим, що економічна підтримка Києва може послабитися після нещодавнього рішення Конгресу США відмовитися від допомоги Україні на 6 мільярдів доларів.

 

Зазначається, що влада Угорщини заявила членам євроблоку, що на цьому етапі для України буде достатньо 25 мільярдів євро. Посередині визначеного періоду потрібно визначити, коли Київ отримає решту суму – залежно від українських потреб.
 

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Європейська комісія готується виділити Угорщині 13 мільярдів євро з фондів ЄС, які наразі заморожені через проблеми з верховенством права у Будапешті. Цей крок міг би забезпечити підтримку Будапешта щодо збільшення бюджету блоку та фінансову допомогу Україні.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp