МВФ знову відкрив постійний офіс у Києві

МВФ знову відкрив постійний офіс у Києві

Фото: Крісталіна Георгієва/Х

Постійне представництво МВФ відкрилося в Києві

Результатом успішних переговорів із МВФ буде отримання Україною третього траншу кредиту у розмірі близько $900 млн до кінця року.

Міжнародний валютний фонд у вівторок, 3 жовтня, відкрив постійне представництво у Києві, яке було закрито з початку повномасштабної війни у 2022 році. Про це повідомила глава МВФ Кристаліни Георгієвої в Х (Twitter).

 

“Я рада оголосити про відкриття постійного представництва МВФ у Києві, оскільки ми ще більше поглиблюємо нашу взаємодію з Україною”, – написала вона та розмістила фотографію з представниками МВФ, Національного банку України та Міністерства фінансів.
 

Як відомо, у березні МВФ схвалив чотирирічний пакет фінансування для України на $15,6 млрд. Загалом цього року Україна має змогу отримати від фонду три транші на загальну суму $4,5 млрд. 3 липня стало відомо, що Україна отримала $890 млн від МВФ. Водночас українська влада повинна реалізувати низку структурних маяків для продовження фінансування.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp