Вихідці з Apple показали гаджет, який зможе “замінити” смартфон

Вихідці з Apple показали гаджет, який зможе  замінити  смартфон

Фото: Скриншот

Humane показав гаджет з проєктором замість сенсорного дисплея

Стартап Humane показав свій “смартфон майбутнього”, якому не потрібен екран – пристрій проєктує на руку картинку.

Стартап Humane колишніх співробітників Apple представив на Тижні моди в Парижі революційний девайс Ai Pin, який “одного дня замінить смартфон”. Про це повідомляє Edgadget.

 

Гаджет схожий на дуже компактний телефон з проєктором замість дисплея. Він кріпиться на одяг та проєктує текст й зображення прямо на долоню.

 

Подробиць про продукт поки що мало. Відомо лише, що з функцій передбачені дзвінки, камера, перекладач, голосовий асистент, а також розпізнавання навколишніх об’єктів. Так, наприклад, девайс може просканувати товар в магазині й відповісти на питання про нього завдяки застосуванню алгоритмів штучного інтелекту.

Компанія запланувала на 9 листопада захід, на якому буде представлено повну функціональність Ai Pin. Точна дата виходу цього пристрою залишається невідомою.
 

[embedded content]
 

За п’ять років стартап Humane залучив вже 240 млн доларів, а до цього привернув увагу глави Open Ai Сема Альтмана, компанії, що стоїть за створенням чат-бота ChatGPT. Хоча Альтман не бере участі безпосередньо в розробці, але він активно інвестує в Humane.

Нагадаємо, 12 вересня Apple провела презентацію своїх нових гаджетів – iPhone 15 та розумних годинників нового покоління. Корпорація вже виявила кілька проблем, які можуть спричинити перегрівання нових iPhone

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp