Де купити оригінальні запчастини на авто

Де купити оригінальні запчастини на авто

Фото: надане рекламодавцем

Що потрібно знати, щоб визначитися з вибором магазину для покупки оригінальних запчастин

В Україні існують сотні, якщо не тисячі як онлайн, так і офлайн платформ, де можна купити оригінальні запчастини для вашого авто. У зв’язку з цим виникає питання – куди оптимальніше, надійніше і раціональніше звернутися? Давайте розглянемо основні критерії, які допоможуть обрати свого продавця.

Справжність

Оригінальні комплектуючі досить часто підробляють через більш високу ціну. В цьому контексті дуже важливо обрати надійний магазин без сумнівних постачальників.

1

 

Відповідаючи на запит, де купити оригінальні запчастини на авто, рекомендується орієнтуватися на наступні критерії при виборі продавця:

● Компанія з історією – бажано віддати вибір перевіреному продавцю з біографією та розвиненою мережею постачальників, а не фірмі, яка з’явилася «тільки вчора».
● Наявність у компанії сайту з каталогом. Індикатор фундаментального підходу продавця до бізнесу, в якому він працює.
● Відгуки. Чим більше хороших відгуків – в інтернеті, від родичів друзів, знайомих, тим вищий рівень спокою.
● Спеціалізація на оригінальних запчастинах. Компанії, які сфокусовані на продажі «оригіналу», часто мають надійних постачальників, із якими співпрацюють не один рік. А в деяких випадках самі доставляють продукцію безпосередньо з заводів.

Все в одному місці

Замовляти одну запчастину в одному магазині, а іншу – в іншому не зовсім зручно. Це як втрата грошей (на тій же подвійній доставці), так і часу. Очевидно, що в такому випадку краще віддавати перевагу продавцю, де можна зібрати одразу весь необхідний «пакет». Тому важливо звертати увагу на масштаби асортименту компанії.

Ціна

Тут потрібно дотримуватися правил золотої середини. Очевидно, що вестись на найнижчу ціну не варто – у такому разі підвищується ризик придбати підробку. З іншого боку, деякі продавці можуть об’єктивно ставити захмарну, невиправдану ціну.

1

 

Найкраще, коли постає питання, де замовити оригінальні запчастини, віддати перевагу продавцю, у якого ціна трохи нижча за «верх ринку». Це правило прийшло до нас з ринку вживаного авто, де показало свою ефективність.

Тут варто додати, що у великих компаній часто діє накопичувальна знижка. Чим довше бути її клієнтом і чим частіше купувати, тим нижче може бути вартість наступних покупок.

Гарантія

Завжди потрібно звертати увагу на наявність гарантії на запчастини. У деяких фірм вона може бути суттєво обмежена або взагалі відсутня – часто це роблять для більш лояльної ціни. Так, при покупці можна заощадити, але що робити, коли запчастина не підійде або виявиться з дефектом?

Розташування

Бувають ситуації, коли після оформлення замовлення з’ясовується, що за запчастиною потрібно їхати на інший кінець міста або чекати на доставку кілька днів. У підсумку – втрата часу, автомобіль без руху… Як убезпечити себе? В ідеалі – вибрати компанію, яка має представницьку мережу в багатьох містах та розвинену службу доставки. У такому разі у вас буде вибір між самовивозом із зручної точки видачі та своєчасної доставки, яка здійснюється фірмою завдяки власному, незалежному автопарку.

Кваліфікована консультація

Нарешті, важливо відзначити такий критерій, як ставлення з боку представників компанії. Погодьтеся, не зовсім приємно, коли ти, будучи клієнтом, отримуєш якусь невиразну відповідь із почуттям, що тебе хочуть якнайшвидше позбутися. Інша річ, коли тобі розкажуть про особливості продукту, запропонують найкращий варіант покупки, оформлення та доставки замовлення.

Нерідко, до речі, саме цей критерій часто є вирішальним при купівлі запчастин. Однак важливо, щоб вищезазначені критерії також будуть дотримані. Тільки в такому випадку можна розраховувати на швидку покупку справжніх оригінальних запчастин та одночасно отримати задоволення від сервісу.