Nike знову лідирує у рейтингу найдорожчих брендів одягу у світі

Nike знову лідирує у рейтингу найдорожчих брендів одягу у світі

Фото: qwintry

Nike залишається найдорожчим брендом одягу у світі

Nike зберігає за собою перше місце з 2015 року, коли вийшов перший звіт щодо цієї категорії товарів.

Американський виробник спортивних товарів Nike Inc. вкотре став лідером глобального рейтингу найдорожчих брендів у категорії “одяг та аксесуари”. Про це йдеться у щорічному дослідженні компанії Brand Finance.

Зазначається, що Nike зберігає за собою перше місце з 2015 року, коли вийшов перший звіт щодо цієї категорії товарів.

Вартість бренду, що належить виробнику із США, за рік знизилася на 5,6% і оцінюється у $31,3 млрд.

Друге місце у рейтингу посідає французький бренд Louis Vuitton, вартість якого зросла відразу на 12,2%, склавши $26,29 млрд.

Третю позицію зайняв люксовий бренд із Франції – Chanel, який продемонстрував впевнене зростання в 27%, до $19,39 млрд, і потіснив у списку Gucci.

Також повідомляється, що бренд пухового одягу Bosideng з Китаю зміг вийти на європейський ринок і добре зарекомендувати себе. У цьому році Bosideng International активно співпрацювала з відомими дизайнерами, у тому числі з французьким модельєром Жан-Полем Готьє, а продукція компанії з’являлася на модних престижних показах.

Незважаючи на те, що на даний момент вартість бренду Bosideng становить лише $1,9 млрд (47 місце), у Brand Finance вважають його перспективним.

Найшвидше зростаючим брендом визнано французький будинк моди Celine: за рік його вартість піднялася на 51%, до $2,9 млрд. Автори звіту пов’язують таке суттєве зростання з діяльністю креативного директора Еді Слімана, який прийшов в компанію в 2018 році після 16 років роботи в Christian Dior та Yves Saint Laurent.

Як зазнають автори дослідження, за винятком найбільших брендів, виробники продукції класу “люкс” останнім часом стикаються з деякими складнощами, що зумовлено серед іншого зростанням популярності спортивного одягу.

H&M та Zara також мають труднощі: з моменту виходу попереднього рейтингу вартість цих брендів впала на 26% і 15% відповідно. Послаблення їхніх позицій пов’язане із непрозорою політикою у питаннях екології.Як виявилося, серія одягу Conscious Collection від H&M, що позиціонується як екологічна та створена з використанням перероблених відходів, насправді містить ще більше синтетичних матеріалів, ніж товари із традиційних колекцій бренду.

Раніше повідмлялося, що Tiffany & Co та Nike створили срібну коробку для кросівок вагою 10 кг.

Нагадаємо, компанія Nike припинила роботу в Росії через її вторгнення в Україну.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet