Вдвічі швидше. Метінвест запропонував рішення для відбудови житла

Вдвічі швидше. Метінвест запропонував рішення для відбудови житла

Фото: metinvestholding.com

Запропоноване рішення значно прискорює процес будівництва

Технологія Prefab передбачає, що будівля зводиться з готових великих елементів заводського виробництва. Це значно пришвидшує процес відновлення та потребує меншої кількості задіяних в будівництві фахівців.

Група Метінвест запропонувала Prefab-рішення, яке дозволить вдвіче швидше відбудувувати зруйноване під час війни житло. Про це повідомляється на сайті компанії в понеділок, 2 жовтня.

“Технологія Prefab передбачає, що будівля зводиться з готових великих елементів заводського виробництва – це значно пришвидшує процес відновлення та потребує меншої кількості фахівців для будівництва. Ще однією з переваг prefab-будівництва з металу є економія – адже роботи йдуть швидше, а робітників потрібно менше”, – говориться в повідомленні.

Наразі фахівці компанії Ріната Ахметова розробили проєкти 13 типів будівель зі сталі висотою до восьми поверхів.

“Загалом, враховуючи різні варіанти дизайну, планування та поверховості, виходить понад 200 готових проєктів на основі трьох попередньо виготовлених сталевих елементів (prefab-рішень) – каркасу, модуля та платформи. У багатьох громад на місцях, особливо тих, що сильно постраждали від обстрілів, під час відбудови буде можливість повністю перепланувати публічний простір та забудову, покладаючись на найсучасніші світові тенденції. Значну частину роботи щодо візії, дискусій та планування можна й варто робити вже”, – повідомили в Метінвесті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група Метінвест розробила та передала Маріупольській міській раді, яка зараз працює віддалено, комплексний проєкт житлового кварталу на 10 тисяч мешканців. Мова йде про будівництво будинків зі сталевим каркасом на тій ділянці, де рашисти спершу розбомбили, а потім знесли всі будівлі. Перший подібний житловий 8-поверховий будинок у Маріуполі почали зводити, але не встигли завершити через війну.

Дев’ять підприємств Метінвесту увійшли до нового рейтингу Опендатабот

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp