Шмигаль провів переговори з делегацією МВФ

Шмигаль провів переговори з делегацією МВФ

Фото: Пресслужба Кабміну

Місія МВФ прибула до Києва вперше за три роки

Україна тісно співпрацює з усіма партнерами щодо впровадження реформ, запевнив очільник уряду.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з представниками місії МВФ і обговорив з ними чотирирічну програму фінансування України. Про це глава уряду повідомив у Telegram в понеділок, 2 жовтня.

“Перший візит місії МВФ в Україну за більш ніж три роки. Обговорили кроки, необхідні для реалізації чотирирічної програми з Фондом на суму 15,6 млрд доларів”, – написав він.

Шмигаль запевнив, що Україна тісно співпрацює з партнерами щодо впровадження реформ. Також продовжується робота, спрямована на розвиток економіки.

Він розповів представникам місії МВФ про основні напрямки уряду, зокрема це залучення інвестицій, програми підтримки малого й середнього бізнесу, державно-приватне партнерство.

“Обговорили спільну роботу в межах Багатосторонньої координаційної платформи донорів. Поінформував місію про потреби України у коштах для покриття дефіциту бюджету та окремо про потреби на відновлення”, – додав прем’єр.

Нагадаємо, 1 жовтня місія МВФ розпочала зустрічі з представниками влади України, а також іншими ключовими партнерами.

Як відомо, у березні МВФ схвалив чотирирічний пакет фінансування для України на $15,6 млрд. Загалом цього року Україна має змогу отримати від фонду три транші на загальну суму $4,5 млрд. 3 липня стало відомо, що Україна отримала $890 млн від МВФ. Водночас українська влада повинна реалізувати низку структурних маяків для продовження фінансування.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp