Дослідження виявило, що 95% криптоактивів NFT не мають цінності

Дослідження виявило, що 95% криптоактивів NFT не мають цінності

Фото: Getty Images

Наразі 79% усіх колекцій NFT залишаються непроданими

Майже 95% токенів NFT, якими володіють понад 23 мільйони людей, мають ринкову капіталізацію у сумі 0 ETH.

На сьогодні 95% цифрових предметів колекціонування (NFT), якими володіють понад 23 мільйони інвесторів, не мають жодної цінності. Про це повідомляє Business Insider з посиланням на дослідження dappGambl.

Зазначається, що майже 95% токенів NFT, а це 69 795 із 73 257 колекцій NFT, мають ринкову капіталізацію у сумі 0 ETH (Ethereum). 

Якщо відфільтрувати “нікчемні” NFT, більшість колекцій сьогодні не мають великої вартості. З 8850 найкращих колекцій за ринковою капіталізацією 18% нічого не варті, а 41% коштують від 5 до 10 доларів. Менше ніж 1% мають ціну вище 6000 доларів – це далеко від угод на мільйони доларів дворічної давності, йдеться у звіті dappGambl.

“Ця лякаюча реальність повинна служити витверезною перевіркою ейфорії, яка часто оточувала простір NFT”, – відмічають дослідники.

NFT – це цифрові зображення мистецтва чи предметів колекціонування, прив’язані до блокчейну, як правило, Ethereum, і кожен з них має унікальний підпис, який неможливо скопіювати

 

Кілька років тому була “золота лихоманка” стосовно картинок та відео. Їх перетворювали на криптоактиви NFT і продавали за мільйони доларів. Бум збігся з піком криптовалюти, коли біткоїн коштував близько 70 000 доларів.

Наразі 79% усіх колекцій NFT залишаються непроданими, а перевищення пропозиції над попитом створило ринок покупців, який нічого не робить для відновлення ентузіазму.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet