Фонд держмайна запустив реєстр санкційних активів

Фонд держмайна запустив реєстр санкційних активів

Фото: Подробиці

Фонд держмайна запустив сайт з даними санкційних активів росіян

У реєстр внесено інформацію про 136 санкційних активів – це майно російських олігархів, колаборантів.

Фонд державного майна запустив сайт з переліком усіх заарештованих активів росіян і колаборантів, переданих в управління відомства. Про це 18 вересня повідомила пресслужба Фонду держмайна.

 

У реєстр внесено інформацію про 136 санкційних активів – це майно російських олігархів Михайла Шелкова, Володимира Євтушенкова, Аркадія Ротенберга, херсонського колаборанта Володимира Сальдо, російського сенатора Сергія Цекова, президента-втікача Віктора Януковича та інших.

 

Арештоване майно надалі буде виставлено на приватизацію або оренду через систему Prozorro. Там кожен охочий у режимі реального часу зможе стежити за перебігом аукціону.

 

Реєстр запустили з метою інформування української громадськості та іноземних партнерів про стан справ з усіма конфіскованими активами, що перебувають в управлінні Фонду.

 

“Важливо, щоб кожен у кілька кліків міг дізнатися все про заарештоване майно колаборантів або російських олігархів, яке надалі може принести прибуток державі”, – розповів перший заступник голови Фонду держмайна Денис Шугалій.

 

Зазначається, що список заарештованих активів буде збільшуватися. Адже найближчим часом Фонду планують передати ще близько 500 об’єктів російських олігархів та українських колаборантів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet