В ДТЕК розповіли, як працевлаштовують переселенців

В ДТЕК розповіли, як працевлаштовують переселенців

Фото: ДТЕК

Серед нових працівників ДТЕК чимало молодих людей

Понад 80% з працевлаштованих переселенців приєдналися до вуглевидобувних підприємств ДТЕК Енерго.

З початку повномасштабної війни компанія ДТЕК Енерго працевлаштувала на своїх вугледобувних, енергетичних та машинобудівних підприємствах 3,1 тисячу внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила пресслужба компанії у четвер, 31 серпня.

Вказано, що більшість з переселенців були змушені покинути рідні домівки через окупацію або близькість бойових дій. Понад 80% з працевлаштованих приєдналися до вуглевидобувних підприємств ДТЕК Енерго.

“Більшість з них не мали шахтарської спеціальності та пройшли перенавчання на виробництві. Також серед нових працівників чимало молодих людей, що знайшли своє перше робоче місце саме на українських шахтах”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв заявив, що компанія робить усе можливе не тільки для утримання енергетичного фронту, але “й наближає перемогу, підтримуючи громади і людей”.

Нагадаємо, раніше у іншій компанії Ріната Ахметова, Метінвесті, розповіли про інтеграцію працівників з Маріуполя. Майже 5 тисяч працівників подали заявки, що вони хочуть і далі працювати в компанії.

Також повідомлялося, що з початку повномасштабної війни Рінат Ахметов спрямував 6 млрд гривень на допомогу цивільним та військовим.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet