Favbet у 2023 році збільшила обсяги підтримки ЗСУ: сума допомоги становила понад 150 млн грн

Favbet у 2023 році збільшила обсяги підтримки ЗСУ: сума допомоги становила понад 150 млн грн

Фото: прес-служба Favbet

Також група компаній залишається одним із найбільших платників податків України, сплативши у серпні до державного бюджету понад 500 млн грн.

Група компаній Favbet за результатами першого півріччя 2023 року збільшила обсяги допомоги армії: на сьогоднішній день, за інформацією групи, загальна допомога ЗСУ становила понад 150 млн грн.

Також Favbet залишається одним із найбільших платників податків України, сплативши у серпні до державного бюджету понад 500 млн грн.

“Протягом першої половини 2023 року Favbet перерахувала до бюджету понад 280 млн грн у вигляді платежів за діючі та нові ліцензії. Усього ж на серпень 2023 року до скарбниці було перераховано понад 380 млн грн ліцензійних платежів”, – йдеться у її повідомленні.

У прес-службі компанії вказують, що останні шість місяців робота Favbet також була зосереджена на впровадженні низки соціальних проектів спільно з державними органами та власних благодійних ініціатив за декількома напрямками: розвиток спорту, допомога постраждалим від війни українцям та забезпечення української армії.

“Favbet та фонд Favbet Foundation з початку великої війни активно беруть участь у проектах та ініціативах, спрямованих на підвищення обороноздатності України. Це і донати фонду “Повернися живим” та UNITED24, та перерахування коштів на спецрахунки Нацбанку. У 2023 році системна робота з оснащення української армії посилилася Влітку Favbet став партнером фандрейзингової платформи UNITED24 і приєднався до її ключових ініціатив, зокрема, виділила 57 450 000 грн на закупівлю 53 нових пікапів для оснащення ударних рот БПЛА в рамках програми Армія дронів, що здійснюється під егідою відомств”, – повідомляє компанія.

Також Favbet стала найбільшим корпоративним донором спільного проекту UNITED24, фонду “Повернись живим” та Monobank “Операція Єдність” із закупівлі 10 тисяч FPV-дронів, надавши 10 млн грн.

Станом на середину 2023 року за сприяння Favbet Foundation підрозділи ЗСУ вже отримали понад 200 автомобілів різних типів та модифікацій, від броньованих позашляховиків до “швидких” для евакуації, а також понад 90 дронів різного типу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet