Спір навколо заправок Glusco: Нафтогаз подав до суду

Спір навколо заправок Glusco: Нафтогаз подав до суду

Фото: Соцмережі

Нафтогаз не визнає рішення АРМА щодо АЗС Glusco

Компанія Нафтогаз Ойл Трейдинг відмовилася визнати одностороннє розірвання договору управління мережею АЗС Glusco.

Суд ухвалив рішення про розгляд позову Групи Нафтогаз щодо розірвання Національним агентством України з питань розшуку та менеджменту активів договорів управління мережею автозаправних станцій Glusco. Про це 25 серпня повідомила голова АРМА Олена Дума, передає Укрінформ.

 

“Були заяви до суду, є ухвала суду про відкриття провадження. Це право, яке передбачене Конституцією України для кожної фізичної чи юридичної особи”, – сказала вона.

 

За словами Думи, позиція АРМА у цьому конфлікті є виваженою та законною. Дума переконана, що для Нафтогазу розгляд справи про розірвання договорів у суді не має перспектив.

 

“За 2022 рік мережа Glusco, яка використовувалася згідно з договором управління, містила більше ніж 223 об’єкти, серед них – 89 АЗС. Насправді за 2022 рік мережею не сплачено до бюджету жодної копійки”, – стверджує очільниця АРМА.
 

Дума зазначила, що цього року мережа сплатила до бюджету 1,5 млн гривень за три місяці. За її словами, згідно звітів Нафтогазу, використовувалося тільки 27 АЗС із 89-ти.
 

Нагадаємо, 3 серпня АРМА розірвало договір з ТОВ Нафтогаз Ойл Трейдинг через неналежне управління арештованими активами мережі АЗС Glusco. Автозаправки працювали під брендом U.GO.

 

Нафтогаз Ойл Трейдинг вважає неправомірним розірвання договорів на управління мережею автозаправних станцій Glusco та АРМА відкликати листи про односторонню відмову від договорів управління активами. Компанія запевняє, що сплатила до бюджету 109 млн гривень податків від управління АЗС Glusco за 2022 рік.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet