АРМА відкрило реєстр заарештованих активів

АРМА відкрило реєстр заарештованих активів

АРМА офіційно відкрило доступ до реєстру арештованих активів

Реєстр містить записи про всі активи, які було заарештовано судами у кримінальних провадженнях.

Національне агентство України з питань розшуку та менеджменту активів відкрило доступ до Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні. В ньому близько 36 тисяч записів стосуються активів, переданих в управління АРМА, повідомляє пресслужба агентства.

Реєстр є комплексною базою даних про всі активи в Україні, які заарештували правоохоронці та суди у кримінальних справах. В ньому міститься інформація про те, хто розслідує кримінальну справу, хто й коли наклав арешт, як АРМА управляє майном, на яку суму його оцінено, за скільки продано на торгах, за яким договором передано управителю і скільки коштів надійшло до бюджету від управління.

 

Зазначається, що реєстр складається з відкритої частини, доступної для кожної зацікавленої особи, та закритої, яка призначена для правоохоронців.

База даних містить понад 129 тисяч записів. Близько 36 тисяч із них стосуються саме активів, які передано в управління АРМА. 829 записів стосуються заходів із проведення оцінки вартості активів та 1144 записи – конкурсних відборів керівників.

 

Ще 117 записів належать до договорів управління і містять дані про суми доходів, які управителі переказують до бюджету, а по 500 записів стосуються активів, проданих на торгах, і заходів з управління грошовими коштами, враховуючи суми розміщених коштів і нарахованих відсотків.

 

Відомості, які мають надходити до системи з інших державних реєстрів і баз даних, насамперед реєстру судових рішень, впорядковано за різними категоріями, як-от рухоме та нерухоме майно, транспорт, корпоративні права, інтелектуальна власність, грошові кошти та майнові комплекси.

 

Зокрема, на запит за категорією нерухоме майно база видає 7557 записів, земельна ділянка – 6253, транспорт – 38574, частки в статутному капіталі – 6215, грошові активи та банківські метали – 8324 записи.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet