День Незалежності з ексклюзивним смаком від українського виробника

День Незалежності з ексклюзивним смаком від українського виробника

Фото: надане рекламодавцем

Гідність українців за останній час встигла стати легендою для всього світу. Оберіть найкраще для святкування головного дня нашої України.

День Незалежності України, до якого більшість наших громадян вже ставилась як до чогось звичного протягом попередніх 30 років, з 2022-го набув особливого значення. І святкувати його теж треба по-особливому, адже не кожен напій достойний того, щоб опинитись на столі у головне свято рідної країни. Безумовно, це має бути тільки український продукт. А ще – продукт найвищої якості, в якому кожна деталь, включно з пляшкою, є витвором мистецтва.

Багато хто думає, що горілка – вона, як то кажуть, “і в Африці” горілка. Адже головні інгредієнти – це вода і спирт. Торгова марка “Петриківська” доводить протилежне. Її крафтова серія – це ексклюзивний продукт, аналогів якого немає на ринку. І це найдостойніший напій, щоб гідно відсвяткувати 32-й День Незалежності нашої Неньки.

Горілка з крафтової серії ТМ “Петриківська” створена за авторською рецептурою і є абсолютно унікальною. Кожна пляшка видувається склодувами вручну, тож ви ніколи не знайдете двох однакових пляшок горілки цієї серії.

Кожна пляшка закоркована справжнім сургучем – екологічно чистою смолою, яка використовувалася для цього ще нашими прадавніми предками. На самій пляшці також є сургучева печатка – знак якості та статусності. А авторський оригінальний дизайн етикетки розроблений індивідуально під кожен смак горілки.

Що ж до самого напою, то він теж не поступається якістю і вишуканістю смаку. Горілка крафтової серії ТМ “Петриківська” виготовляється не просто на чистій, а на столовій лікувальній воді, яка відповідає найвищим світовим стандартам та видобувається з власних свердловин “АБК Дніпро”. Підприємство використовує найсучасніші технології і обладнання для якісного очищення води і її підготовки до виробництва горілки.

1

 

Спирти для горілки ТМ “Петриківська” проходять кілька етапів очищення і перевірок, перш ніж потрапляють на виробництво, – це гарантує якість і чистоту продукту. До крафтової серії ТМ “Петриківська” входить не лише традиційна горілка, а й настоянки – і кожен напій містить свої особливі інгредієнти.

До складу горілки “Класична” крафтової серії ТМ “Петриківська” входить чистий пшеничний спирт класу Люкс, артезіанська вода та натуральний мед, що робить смак напою чистим і лаконічним. До “Медової” додано настій липи, тому її смак більш медовий.

Настоянка “Журавлина” містить настій і плоди справжньої української журавлини, ароматний спирт сушених яблук і натуральний мед, що надає напою приємного кислувато-солодкавого смаку.

Для любителів гостренького – настоянка “З перцем”. Особливої пікантності їй додає ароматний червоний стручковий перець, а натуральний мед забезпечує м’якість смаку. До “Петриківської Зернової” доданий колос пшениці, а ще – ароматні спирти з кмину та коріандру. “Самогон” – улюблений смак багатьох поколінь справжніх українців – вироблений за класичним рецептом і має неймовірний аромат хлібопекарських дріжджів і сухариків з білого хліба.

“Зубрівка” має характерний смак і лаконічний склад, адже окрім спирту сорту Люкс та артезіанської води містить лише настій чаполочі. Те саме можна сказати і про “Калганівку” – унікальність її смаку дає настій кореня калгану.

Ексклюзивна пляшка з оригінальним дизайном, різноманітні та унікальні смаки, найвища якість інгредієнтів – оберіть найкраще для святкування Дня Незалежності України. Підіймемо келихи за Перемогу!

1

 

“АБК Дніпро” з 10 серпня по 10 вересня проводить акцію: при купівлі на сайті трьох пляшок міцного алкоголю гарантовано отримайте в подарунок пляшку коньяку ТМ Napoleon VS 0,5 л. Одне замовлення може містити необмежену кількість пляшок міцного алкоголю, на кожні три пляшки в чеку ви отримаєте в подарунок одну пляшку коньяку.

 

1