У ДТЕК розповіли про забезпечення шахт обладнанням до зими

У ДТЕК розповіли про забезпечення шахт обладнанням до зими

Фото: ДТЕК

Працівники ДТЕК виготовили для шахт 10 нових комбайнів

Машинобудівники компанії виготовили та відремонтували понад 500 одиниць гірничо-шахтного обладнання.

За сім місяців поточного року машинобудівники ДТЕК Енерго виготовили для шахт 10 нових комбайнів та майже 700 тисяч запчастин і комплектуючих. Про це повідомила пресслужба компанії у середу, 23 липня.

Вказано, що для надійнішого проходження Україною опалювального сезону у січні-липні машинобудівники виготовили та відремонтували 526 одиниць гірничо-шахтного обладнання (ГШО).

Серед ключової продукції для потреб шахтарів було вироблено 10 нових прохідницьких та очисних комбайнів, а також понад 680 тис. запчастин та комплектуючих.

Генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв заявив, що усі зусилля енергетиків, ремонтників, шахтарів та машинобудівників вже багато місяців спрямовані на підготовку енергосистеми до проходження опалювального сезону.

“Велика частина відповідальності лежить на машинобудівниках, від праці яких залежать достатні темпи і обсяги видобутку вугілля на шахтах, а відтак – наявність палива для стійкої роботи українських теплоелектростанцій”, – сказав Салєєв.

Раніше у ДТЕК назвали суму витрат на підготовку ТЕС і шахт до майбутньої зими. Мова йде про мільярди гривень.

А тиждень тому ДТЕК запустила відремонтований блок на ТЕС потужністю 250 МВт. Це допомогає енергосистемі покривати літні піки споживання.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet