Росіяни зводять понтони біля Чонгарського і Генічеського мостів. Поцілимо і по понтонах – Гуменюк

Російські окупанти намагаються відновити роботу Чонгарського і Генічеського мостів, що у Криму і на Херсонщині, влаштовують там понтонні переправи.

Обидва мости суттєво пошкоджені. Про це сказала керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк, повідомив “Укрінформ”.

“Мости суттєво пошкоджені, окупанти намагаються їх відремонтувати, запустити там транспортне сполучення, рекламують навіть запуск автобусного маршруту. Але це стосується виключно легкового автомобільного транспорту, бо проходження важкої військової техніки і перевезення боєприпасів вони не витримають”, розповіла Гуменюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни втікають з Криму. Готелі заповнені на 1%

Окупанти намагаються влаштовувати там понтонні переправи, сказала керівниця пресцентру.

“Але вони мають усвідомлювати, що якщо ми поцілили по стаціонарних мостах, так само поцілимо і по понтонах”, сказала Гуменюк.

Окупанти повільно відбудовують обидва мости, і це їм значно ускладнює логістику. Для постачання боєприпасів і техніки у ворога залишається тільки траса М17 через Армянськ, розповіла керівниця пресцентру.

6 серпня Сили оборони України завдали ударів по Чонгарському та Генічеському мостах.

Чонгарський міст проходить через Чонгарську протоку, з’єднуючи Крим і Херсонську область. Генічеський міст розташований над проливом Тонкий (Генічеська протока), з’єднуючи материк з піщаною косою Арабатська Стрілка.