П’ять міфів про лазерну епіляцію, які виявились фейками

Лазерну епіляцію роблять, щоб позбутися небажаного волосся на тривалий термін. Існує чимало міфів про цю процедуру, які викликають страх.

Зараз є професійні прилади, які не лише безболісно видаляють волосся, а й не шкодять організму. Про це розповідає спеціалістка з епіляції з 15-річним досвідом Юліана Пономарьова для Elle.

Після процедури підвищується ризик вростання волосся

“Лазерна епіляція не тільки не провокує появу врослого волосся, але й ефективно бореться з ним. Волосяні цибулини руйнуються, а структура волосків не змінюється. Тому ймовірність вростання мінімальна”, каже спеціалістка. Додає, що після процедури волоски стають м`якшими й тоншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як часто мити голову: перукарі радять “прислухатись” до свого волосся

Лазерна епіляція викликає онкозахворювання

За словами Пономарьової, лазерна епіляції не викликає онкозахворювання.

“Промінь лазера проникає на глибину 2-4 мм, тим самим діє лише у верхньому шарі шкіри, ніяк не впливаючи на внутрішні органи. Його дія спрямована на пігмент меланін, що знаходиться у волосяному фолікулі, тому лазер руйнує лише волосяну цибулину, в якій він зосереджений”, пояснила жінка.

Лазерна епіляція це боляче

Ця процедура вважається безболісною, порівняно з шугарингом чи восковою епіляцією.

Лазерну епіляцію не можна проводити на засмаглій шкірі

Завдяки професійному обладнанню процедуру можна робити людям з будь-яким типом шкіри.

Лазерну епіляцію не можна робити людям із родимками

Під час процедури спеціалісти обходять родимки й не залишають жодного опіку.

Багато жінок відчувають себе недоглянутими, коли не голять ноги, пахви та інтимні місця. Але чи справді необхідно голити небажане волосся. Лікар Юрій Габорець розповів в ТikTok чи потрібно жінкам всюди на тілі його позбуватись.