Вночі раптово обвалились основні криптовалюти

Основні криптовалюти у ніч проти 18 серпня одночасно обвалилися на 10% і більше.

Зокрема раптово впали у ціні біткоїн (BTC), етереум (ETH), XRP та інші, свідчать дані торгів. Ціна біткоїна тимчасово опускалася нижче $26 тис., пише Bloomberg.

“Нічне падіння вартості цієї криптовалюти стало найбільшим з листопада 2022 року. Однією з причин раптового обвалу на крипторинку стала публікація у Wall Street Journal про те, що SpaceX Ілона Маска скоротила свої запаси біткоїна на $373 млн, які компанія придбала у 2021-2022 роках”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро стрімко подешевшав перед вихідними: курс валют на 18 серпня

Попри падіння вартість BTC залишається набагато вищою, ніж на початку року, коли він коштував $16,5 тис.

Протягом останніх трьох місяців волатильність біткоїна була мінімальною за останні 7 років, тож раптовий обвал став напрочуд несподіваним.

Статистика стверджує, що криптовалютні заощадження є у 7-10% населення, і цей показник постійно зростає.

Адже навіть пересічному громадянину вже відомі чисельні переваги наявності віртуальних коштів на рахунку в криптогаманці. По-перше, це дуже надійно, а по-друге, криптомонети мають таку ж фінансову силу, як і звичайні гроші.

Найпопулярніші серед українців саме біткоїни, адже курс біткоїна на поточний момент найвищий серед усіх видів криптовалют. Всього існує кілька десятків тисяч видів крипти, але лише 15-20 з них мають найбільший попит.