Росіяни заявляють, що підуть у наступ вже восени. Експект стверджує, що це ІПСО

Американський журнал Newsweek пише, що росіяни нібито готуються до свого наступу. Він має вже розпочатися цієї осені, а основна фаза навесні 2024-го.

Це елемент великої російської інформаційно-психологічної спецоперації для деморалізації українців, вважає військово-політичний експерт групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

Це ІПСО було запущено на тлі обвалу фронту росіян, вважає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба зробив пропозицію критикам українського контрнаступу

“Зокрема, ретранслюється фейк про те, що Генштаб ЗСУ просить Володимира Зеленського віддати наказ на мінування Одеської та Миколаївської областей через побоювання “великого” весняного наступу Росії 2024 року”, каже Коваленко.

Аналітик просить українців дотримуватися інформаційної гігієни та критичного мислення.

“Вчиняти такі наступальні дії Росія не здатна. В іншому, вельми показово, що подібне ІПСО зажило завдяки вкиданню через добре знайомих “героїв” Newsweek”, підсумував Коваленко.

Україна випробувала різні підходи під час контрнаступу, який вона розпочала 4 червня, і починає з’ясовувати, що працює.

ЗСУ використовують зростаючу якісну перевагу у високоточних артилерійських снарядах для знищення російських батарей. Боєприпаси більшої дальності, такі як ракети HIMARS та Storm Shadow, вражають логістичні та командні центри. Допрацьовані ракети С-200 зазвичай призначені для ППО. Їх використали 12 серпня для атаки на Керченський міст.