Дармова кава, канцелярія і подалі від дому: чому чоловікам за краще працювати в офісі

Чоловіки вдвічі частіше за жінок їдуть в офіс, щоб не бути вдома та взяти на роботі безкоштовні канцтовари для особистого користування.

В цьому зізнались чверть чоловіків, які взяли участь в опитуванні, пише telegraph.

Також чоловіки їдуть в офіс, щоб знайти друзів і зустрітися з людьми.

У червневому звіті Бюро статистики праці США йшлося, що після пандемії чоловіки поверталися в офіс набагато частіше, ніж жінки. Причому жінки частіше витрачали час на домашні справи. Мовляв, робота вдома дає їм “більше часу для виконання роботи та менше відволікань”.

У Runway East заявили, що офіси не були “мертвими”, хоча багато компаній перейшли на гібридну роботу після пандемії. Один з 10 респондентів сказав, що йому подобається ходити в офіс за доступом до кращої кави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робота вдома з дітьми: як відмежуватись від домашнього хаосу

Пандемія змінила ставлення до роботи. Дослідження BLS показало, що третина працівників виконувала частину або всю роботу вдома в ті дні, коли вони працювали минулого року, що на 10 процентних пунктів більше, ніж у 2019 році.

Діти працюючих жінок стають успішнішими, ніж діти тих, чиє життя присвячене лише будинку.

Такі дані анкетування провели серед 13 326 жінок та 18 152 чоловіків з 24 країн. Ключовим питання було одне: “Чи працювала ваша мати в період від вашого народження і до того моменту, як вам виповнилося 14 років?”. За висновками опитування вплив на гарне майбутнє має мама, яка працювала в цей період.