Росіяни давно планують провокацію на Курській АЕС – розвідка

Росіяни вже давно мають план влаштувати провокацію на Курській АЕС.

Питання лише у тому, чи віддасть російське керівництво відповідний наказ. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

Відповідаючи на питання про можливий масштаб цих провокацій і радіаційної загрози, Юсов зазначив, що наслідки подібних дій їхні організатори дуже часто не можуть прорахувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ранок у Росії почався з масштабної пожежі

“Як, я впевнений, росіяни не могли до кінця передбачити наслідки підриву і знищення Каховської дамби. Так само як кожного разу, коли вони граються у ядерний тероризм на Запорізькій АЕС, звичайно, прорахувати до кінця якісь наслідки окупанти просто не можуть. Але наслідки у будь-яких подібних діях можуть бути значними”, додав він.

Якщо влаштувати провокацію у Курську, то насамперед постраждають самі росіяни.

“Тому питання до населення території так званої РФ: які вони готові вживати заходи, щоб протидіяти таким намірам влади? Чи далі терпіти і просто дивитися, як розгортаються події і казати, що все іде за планом?” наголосив Юсов.

На Курській атомній електростанції росіяни готують провокації.

Там готуються до евакуації місцевого населення, повідомляє Центр національного спротиву з посиланням на місцевих підпільників.

Евакуація планується з зони можливого радіоактивного забруднення у випадку аварії на АЕС.