Укрнафта стала управителем арештованих АЗС Татнафти

Укрнафта стала управителем арештованих АЗС Татнафти

Фото: ua-energy.org

Укрнафта отримала близько 100 арештованих АЗС Татнафти

Державній компанії передали низку активів російського холдингу, які знаходяться в Харківській та Полтавській областях.

Кабмін прийняв рішення про передачу в управління державній компанії Укрнафта близько 100 АЗС, нафтобази та низку транспортних засобів, які належать російській Татнафті. Про це 16 серпня повідомило Агентство з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Зазначається, що найбільша нафтогазодобувна компанія України стала управителем арештованих активів, які знаходяться в Харківській та Полтавській областях.

“Для недопущення подальших збоїв у функціонуванні активу та з метою його оперативної передачі в управління було використано спеціальну процедуру визначення управителя за розпорядженням Кабміну, передбачену ст. 21-1 Закону про АРМА”, – йдеться у релізі.

Як наголосила голова АРМА Олена Дума, відтепер понад 100 АЗС забезпечуватимуть стабільність на енергетичному ринку та прибуток державному бюджету, а не російським бенефіціарам.

Нагадаємо, у червні минулого року в Україні арештували 115 об’єктів нерухомого майна російської Татнафти: нафтобази, заправні станції, нежитлові будівлі, земельні ділянки, 118 бензовозів та автомобілів. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet