Вважали отруйним та використовували з декоративною метою: цікаві факти про популярний овоч

17 серпня відзначають день картоплі, однієї з найпоширеніших овочевих культур у світі. Їстівна культура росте в багатьох державах. Найбільшим виробництво прославилися Китай та Індія.

До Європи картопля потрапила у другій половині XVI ст. Не була поширена в якості харчового продукту. Використовувалась з декоративною метою. Її вирощували в садах аристократії. Та через нестачу продуктів у часи воєн, бульбу почали використовувати німецькі селяни під час приготування їжі. Так й популяризували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Картопля дешевшає: назвали причини

В бульбах, в залежності від місця вирощування і сорту, міститься 11-25% крохмалю, близько 2 – білка, 0,3% – жиру. Крім того, є ряд есенціальних амінокислот, завдяки чому цим унікальним продуктом можна тривалий час не відчувати голоду. Містить у своєму складі різноманітні мікро і макроелементи, вітаміни, а також нікотинову і пантотенову кислоти та крохмаль.

Сік з картоплі корисний хворим з високою кислотністю шлунка. Здатний гальмувати виділення шлункового соку та зняти спазми.

З бульби готують безліч корисних та смачних страв. Її смажать, тушкують, запікають та варять. Чудово компонується із м’ясом, рибою та різними овочами.

Цікаві факти:

Дикоростуча картопля зустрічається тільки в Південній Америці.

Виведено понад 4 тис. сортів картоплі, які розрізняють за призначенням, терміном дозрівання, врожайністю, вагою бульб, стійкістю до захворювань і шкідників сільськогосподарських культур.

В одній картоплині середнього розміру міститься близько 100 калорій.

Вміст крохмалю в картопляних бульбах досягає 15%.

У картоплі міститься більше калію, ніж в бананах.

Картопля “Княгиня” дає 100 т бульб із 1 га, тоді як решта вітчизняних сортів 20 т. Плоди овальні, рожеві. М’якоть солодка і сипка. Вічка дрібні, неглибокі. В одному корчі до 20 картоплин завбільшки з кулак.