Як захистити смартфон від подряпин, коли не допомагає навіть чохол: поради

Не всі власники смартфонів уважно ставляться до правильної експлуатації гаджетів, через що у них виникає низка проблем.

Зокрема, мало хто з користувачів замислюються про те, чому навіть у захисному чохлі через деякий час на корпусі з’являється велика кількість мікроскопічних подряпин, які дуже сильно псують його зовнішній вигляд. Виною цьому є мікрочастинки, пише ТСН.

Існує одна неочевидна причина, через яку будь-який смартфон дряпається навіть у захисному чохлі.

Зокрема, найсильніше страждають саме ті мобільні пристрої, корпус яких виготовлений із відполірованого металу або скла. Ця проблема особливо актуальна у теплу пору року, коли багато хто з нас відпочиває на природі, на березі водойми, беручи з собою, звісно, і смартфон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо смартфон “намертво” завис: допоможе кілька способів

Так, під чохол потрапляє пісок (якщо ви наприклад на пляжі), який містить кварц із крихітними гострими краями. Він набагато міцніший за відполірований метал чи будь-яке захисне скло.

Тому вже через кілька годин на пляжі на корпусі телефона можуть з’явитися перші пошкодження.

Як захистити корпус телефона від подряпин

Якщо ви збираєтеся на природу, чи на пляж, то придбайте для смартфона герметичний корпус чи навіть кейс, який захистить гаджет від кварцових частинок піску. З таким захистом зовнішній вигляд пристрою не зіпсується.

Також намагайтеся зайвий раз не використовувати смартфон на пляжі, адже мікрочастинки піску залишаються на кінчиках ваших пальців і можуть подряпати екран, коли ви скролите чи набираєте текст.

Не забувайте регулярно чистити чохол телефона від забруднень, адже під ним може збиратися сміття з дрібних часточок, яке з часом пошкодить корпус. Мити чохол експерти радять хоча б двічі на місяць.

Літо це досить небезпечна пора року для вашого смартфона та інших гаджетів.

В цьому році у багатьох містах України денна температура підіймається вище 30 градусів, тож багато хто може зіткнутися з перегріванням пристрою та негативним впливом високих температур на його роботу та акумулятор, який може втратити свої характеристики і швидше вийти з ладу. Gazeta.ua нагадає декілька простих порад, як використовувати телефон у спеку.