У якому випадку мобілізують усіх чоловіків: депутат пояснив

Усіх чоловіків можуть мобілізувати на війну тоді, коли буде пряма загроза існуванню українській державності.

Зараз триває друга “хвиля” мобілізації, сказав заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв, пишуть Novyny.live.

“З нашого боку ми робимо те, щоб система реально працювала, а не корумпувала воєнкомів через ухиляння від мобілізації. Наша задача зробити так, щоб правила та умови були для всіх, і ми над цим працюємо”, сказав нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відбувається на фронті: у Генштабі повідомили деталі

Четверта черга мобілізації передбачає, що на війну відправляють усіх чоловіків.

“Це залежить від того, скільки ця війна триватиме і скільки ресурсів буде залучено з боку РФ. В Україні є чотири черги мобілізації. І ось четверта передбачає, що на війну йдуть всі чоловіки. Наразі ми перебуваємо на другій черзі мобілізації. Але якщо країна буде у небезпеці і буде реальна загроза втратити державність, то підуть усі, як це було 24 лютого. Думаю, це обов’язок кожного чоловіка захищати власну країну. Проте на сьогодні ми про цей варіант не говоримо. У нас є ресурс стримувати росіян на сході та півдні України”, сказав Чернєв.

Збройні сили України 16 серпня звільнили Урожайне на Донеччині. Про це у середу вранці повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Наші оборонці закріплюються на рубежах. Наступальні дії тривають, зазначила вона.