Зеленський побував на Донбасі та відзначив бійців

Президент Володимир Зеленський відвідав військових на східному фронті.

Він особисто подякував бійцям за просування, повідомляється у Telegram.

“Наші воїни на Донбасі потужно бʼються заради України та знищують окупантів. І дають нашій державі саме той результат, який потрібен: наш рух уперед. Дякую за це кожному й кожній, хто зараз у бою, на бойових позиціях і на бойових постах”, написав Зеленський.

Він відзначив п’яту окрему штурмову бригаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська армія невпинно просувається: скільки відвоювали з початку літа

“Особливо відзначу, зокрема, оборонні бої, які не дали окупантам оточити Торецьк і надалі оточити Бахмут на Південному напрямку. Один із прикладів звитяги 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар”: відкинули ворога на 6 кілометрів, і під час бою воїни батальйону знищили до двох рот противника. Підрозділи 3-ї окремої штурмової бригади міцно бʼються та, зокрема, цими днями не дали ворогу вийти в напрямку Костянтинівки й відкинули окупантів до 8 кілометрів у глибину їхніх позицій”, наголосив президент.

Воїни взводу “Десептикони” взяли у боях важливі об’єкти та панівні висоти, що дало змогу успішно продовжувати активні дії та просуватися вперед на Бахмутському напрямку.

“92-а окрема штурмова бригада успішно веде наступальні дії, знищуючи ворога, займаючи панівні райони, від яких залежить стійкість оборони противника, і створює умови для успішного просування наших військ та звільнення української землі”, зазначив президент.

Збройні сили України 16 серпня звільнили Урожайне на Донеччині. Про це у середу вранці повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Наші оборонці закріплюються на рубежах. Наступальні дії тривають, зазначила вона.