Росія почала збирати Shahed – українська розвідка

Російська Федерація почала робити крупновузлову збірку іранських дронів-камікадзе Shahed.

Про це повідомив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

“Наразі мова йде про крупновузлову збірку. З’являються окремі деталі вже російського виробництва. Щось таке примітивне, найпростіше, що росіяни можуть у цій зброї виробляти”, сказав представник ГУР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ знищили найбільш засекречений російський комплекс: відео

Юсов назвав це серйозним викликом для України. І приводом для наших партнерів, щоб посилити українські системи і засоби для протиповітряної і протиракетної оборони.

Раніше британська дослідницька група Conflict Armament Research повідомила, що РФ виробляє і застосовує для атак на Україну дрони російського виробництва ‒ версію іранських Shahed.

За час повномасштабної агресії росіяни запустили по Україні 1961 безпілотник Shahed. Більшість цих дронів збила протиповітряна оборона, сказав президент Володимир Зеленський.