Готують поповнення: росіяни створили ще один полігон біля Маріуполя

Російські загарбники влаштували під тимчасово захопленим Маріуполем ще один військовий полігон.

Нині у місті та біля нього загалом перебуває близько 40 тисяч окупантів. Про це у Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, кількість особового складу російських загарбників у Маріуполі та передмісті зменшилась через перекидання на фронт. Але нове поповнення вже тренується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Маріуполем окупанти влаштували між собою перестрілку. Повідомляють про загиблих цивільних

“Де-факто розпакували ще один полігон на території Маріупольського району. Тепер біля Бабах-Тарами, Ялти, Мангуша. Не рахуючи три в місті невеликих та два в Нікольському районі. Готуються та готують. Загалом до 40 тисяч окупантів перебуває в Маріуполі та районі”, зазначив Андрющенко.

Він також повідомив, що рух окупантів в бік Бердянська нині сповільнився, але не зупинився. Туди везуть боєприпаси та пальне.

Українські партизани отруїли російських загарбників у тимчасово захопленому Маріуполі Донецької області. Серед окупантів є померлі. Про це у Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, нову диверсійну акцію влаштувала група спротиву “Ї”. Під час святкування “Дня ВМФ” на одному з військових об’єктів було масово отруєно офіцерський склад.