Вантаж з плечей – довірте своє вантажне авто професійному автосервісу

Чим відрізняється вантажний автосервіс

Крупногабаритні автомобілі – це потужні інструменти, які задіяні в багатьох сферах нашого життя. Якісне обслуговування і ремонт – важливі аспекти для їх надійної роботи та тривалої експлуатації. А це потребує особливого підходу, профільних майстрів та обладнання.

Послуги AVTIVNA Tir Service для вантажного транспорту

В Василькові відкрилось багатопрофільне вантажне СТО AVTIVNA Tir Service, яке є частиною міжрегіональної мережі спеціалізованих автосервісів Avtivna. Його технічні та професійні можливості дають змогу здійснювати ряд профільних ремонтних робіт, а також надавати інші важливі послуги.

Тут можливо провести якісне відновлення:

● двигунів

● пневматики і гідравліки

● турбін

● електрообладнання

● кермового управління

● паливної системи

● коробки передач

● ходової

А також скористатися таким сервісом, як:

● чистка сажових фільтрів

● технічне обслуговування

● розвал-сходження

● шиномонтаж

● заправка кондиціонерів

● мийка та хімчистка

На що звертати увагу при виборі вантажного автосервісу

При відповідальному підході до вибору автосервісу слід обов’язково звернути увагу на наступні моменти. Вони забезпечують безпеку вашого вантажного транспорту та його коректне обслуговування:

1. Локація та територія

Габарити вантажної техніки накладають обмеження на її маневреність. Тому вантажний сервіс має забезпечити зручне розташування та безперешкодне потрапляння на територію.

2. Сучасне обладнання та оригінальні запчастини

Показником готовності сервісу вирішити проблему є технічне оснащення ремонтних цехів. Власний склад запчастин суттєво скорочує строки простою в очікуванні комплектуючих. Оригінальні запчастини або їх аналоги гарантують тривалий термін експлуатації.

3. Повний спектр послуг

Окрім ремонтних робіт вантажні авто потребують особливого догляду, а саме мийки, фарбування та хімчистки. Вантажний сервіс широкого профілю має в розпорядженні установки та засоби для видалення всіх забруднень.

4. Прозорість та чесність

Індивідуальні умови для обслуговування автопарку, супровід особистим менеджером, можливість відстрочки платежу та роботи за договором з ПДВ – це додаткова демонстрація лояльності до клієнта.

5. Гнучкість та швидкість

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зрозуміти, що прийшов час ремонтувати паливний насос

Розуміння важливості часових втрат на сервісі з обслуговування вантажних авто дозволяє правильно виставляти пріоритети та організовувати роботу майстрів. Вони тут готові оперативно реагувати на потреби клієнтів та забезпечувати максимально швидке обслуговування.

Одним словом, будь-яке вантажне авто потребує особливого підходу та спеціальних умов для обслуговування. Їх наявність на Васильків TIR Service дозволяє бути спокійним не тільки за збереження свого автомобіля будь-яких габаритів, але й розраховувати на повне вирішення ремонтних проблем, з гарантією та з дотриманням строків.

Цього місяця змінили процедуру першої реєстрації на території України нових авто. Автосалони зможуть реєструвати транспортні засоби від імені покупця без необхідності нотаріального оформлення довіреності, а також необов’язковими тепер стають “транзитні” номерні знаки. Покупець отримує можливість зекономити час і гроші, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.