Як прати кросівки у машинці, щоб не викинути їх на смітник

Кросівки можна прати у пральній машинці. Але потрібно знати декілька правил, щоб взуття прослужило довше і їх не викинути одразу після прання.

Ідеально, якщо у пральній машинці є спеціальний режим “взуття”.

Якщо такого немає, то підійде режим “делікатний” або “джинси”. Також важливим є режим віджиму, який не повинний перевищувати 800 оборотів. Найкраще встановити 600.

Які помилки при пранні кросівок Занадто висока температура

Максимальна температура для прання такого взуття – 40 градусів. Вища температура може зіпсувати кросівки, нижча – буде неефективною.

Перевіряти взуття перед пранням. В першу чергу потрібно перевірити, чи не відклеїлась підошва. Якщо виникла така ситуація, то краще випрати кросівки вручну, аби ще більше не зіпсувати взуття. Перед завантаженням кросівок в пральну машину, потрібно очистити барабан від забруднень і застряглих каменів, а підошву як слід вимити. Застебнути кнопки взуття.

Використання сушильної машини

Якщо не хочете зіпсувати випране взуття, то ні в якому разі не кладіть його в сушильну машину. Все тому, що висока температура може деформувати кросівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко відіпрати білі шкарпетки: ефективний народний спосіб

Оптимальна для сушіння температура – кімнатна, близько 20 градусів. Всередину взуття можна покласти папір. Це можуть бути серветки, паперові або бавовняні рушники. Однак точно не газети: друкарська фарба може забруднити кросівки.

Петельки на взутті це не просто прикраса. Вони мають відповідне застосування. Вони допомагають зручно взуватись. А значить, взуття прослужить довго і матиме гарний вигляд

петельки допомагають правильно просушити взуття після дощу або прання. Ще одна корисна функція петельок захист штанів від вологи і бруду під час походів по болотистих місцях або мокрій траві.