Як економити під час покупок: якісна альтернатива відомим брендам

В Україні щороку зростає популярність власних торгових марок (ВТМ). Тільки за 2022 рік обсяг продажів товарів ВТМ у мережах супермаркетів збільшився на 13%. Цьому сприяло два фактори: значні перебої з виробництвом і постачанням брендових продуктів у зв’язку з бойовими діями та те, що ритейлери активно розвивають продукцію Private Label, постійно розширюючи асортимент лінійок та пропонуючи споживачам вигідні цінові пропозиції.

Крім того, за останні півтора року ціни на продукти в Україні в середньому зросли майже на третину. Це також впливає на те, що українці активніше шукають альтернативи відомим брендам та роблять вибір на користь більш доступних товарних позицій. А от обирати товари власних торгових марок в супермаркетах дійсно один із ефективних способів економити.

У чому ж особливість власних торгових марок

Власні торгові марки або Private Label це лінійки товарів, які створені на замовлення торговельних мереж та продаються під їхніми ексклюзивними брендами. Одна з головних переваг ВТМ їхня доступність, адже споживачам не доводиться переплачувати за рекламу та відомий розкручений бренд.

Наприклад, в мережі супермаркетів VARUS можна знайти широкий асортимент продуктів та повсякденних товарів під власними торговими марками. Серед них найбільш привабливими цінами відрізняються ТМ “Вигода” та ТМ “Чиста вигода”.

Продукція власних торгових марок дійсно дозволяє суттєво економити

ТМ “Вигода” та ТМ “Чиста вигода” це товари соціального призначення, які мають гарну якість та вирізняються низькою ціною. Найнижча вартість продукції забезпечується оптимізацією всіх етапів виробництва та відсутністю переплати за рекламу.

Варто зауважити, що товари власних торгових марок виготовляються за всіма стандартами українського законодавства та проходять багаторівневий контроль відділом якості VARUS.

“Купуючи товари власних торгових марок “Вигода” та “Чиста Вигода”, можна бути впевненим у їхній безпеці. Мережа VARUS співпрацює тільки з надійними перевіреними постачальниками та ретельно контролює кожен етап виробництва всіх своїх товарів private label”, говорить керівниця відділу розробки ВТМ мережі VARUS Анна Бурцева.

Продукція власних торгових марок дійсно дозволяє суттєво економити купуючи товари ВТМ можна заощадити від 5 до 40% вартості споживчого кошика. До речі, товари ТМ “Вигода” та ТМ “Чиста вигода” легко знайти на полицях супермаркетів VARUS завдяки впізнаваним елементам дизайну, які простежуються крізь усі категорії (зокрема синій плашці) та підцінникам “Перша ціна”. Тож купуйте товари “Першої ціни” онлайн на varus.ua або в супермаркетах та заощаджуйте разом із VARUS.

Довідка

ТМ “Вигода”

Цей private label з’явився у 2010 році й станом на сьогодні налічує майже 400 товарних позицій. Лінійка марки охоплює м’ясні та молочні продукти, бакалію, солодощі, спеції, солодкі та алкогольні напої, снеки, напівфабрикати та інші товари.

Завдяки оптимізації всіх етапів виробництва, продукти торгової марки “Вигода” пропонуються за першою ціною на ринку. Саме це зробило продукти цієї ВТМ популярними серед клієнтів VARUS, особливо серед студентів, пенсіонерів та людей старшого віку з невеликим рівнем доходу.

ТМ “Чиста вигода”

У лінійці цієї торгової марки пропонуються засоби для прибирання, побутова хімія, предмети особистої гігієни та інші повсякденні товари. Перший продукт торгової марки “Чиста вигода” з’явився у 2015 році, і відтоді асортимент розширився до 270 товарних позицій.

* “Перша ціна” це термін для конкретного товару щоденного вжитку із найбільш вигідною та привабливою ціною, що реалізується в супермаркетах VARUS.

За підсумками липня світові ціни на продовольчі товари зросли вперше за півтора роки під впливом виходу Росії із зернової угоди.