Мадонні – 65. Найзухваліші фото королеви поп-музики

Американська співачка, танцівниця, кіноакторка, продюсерка, режисерка Мадонна відзначає 65-річчя.

Gazeta.ua зібрала найзухваліші образи артистки.

Мадонна найуспішніша і найбагатша артистка в історії музики. Світові продажі її альбомів перевищили 300 млн екземплярів, а майновий стан зірки складає понад $1 млрд.

Батько виховував майбутню співачку суворо. Вимагав обов’язкового недільного годинного відвідування церкви та ретельного виконання домашніх завдань із парафіяльної школи. Забороняв дивитися телевізор. У дитинстві Мадонна любила матір, що померла від раку, коли дочці було близько п’яти. Для дівчинки це стало трагедією. Вона два роки провела в іпохондрії, теж боячись захворіти на рак. Варто було їй вийти з будинку, починалося блювання і паніка.

Епатажна натура Мадонни відкрилася ще у школі, де забороняли макіяж, одягати нейлонові панчохи, коротко стригтися. На знак протесту вона одягала різноколірні панчохи. На конкурсі юних талантів танцювала в бікіні. Однак у католицькій школі мала найкращі оцінки. У старших класах організовувала шкільних уболівальників на спортивних змаганнях, грала в драмгуртку, займалася в балетній студії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повністю гола: 26-річна донька Мадонни влаштувала зухвалу фотосесію

Після успішного завершення школи Мадонна подалася в балет. З її пластикою та природною любов’ю до танцю отримала стипендію в університеті Мічигану. Близько трьох років займалася під керівництвом Крістофера Фліна, але вирішила, що зробити кар’єру зможе лише у Нью-Йорку. Куди проти волі батька полетіла у 1978 році.

Мадонна жила впроголодь, певний час ночуючи на горищах. Для прожиття підробляла продавчинею, гардеробницею, натурницею в образотворчій студії, навіть фотографувалася оголеною.

Пізніше співачка підписала контракт зі студією звукозапису “Саєр Рекордз”, платівки якого поширювала фірма “Ворнер Бразерс”. Після випуску двох успішних синглів випустила перший альбом “Мадонна”. Альбом випустили у липні 1983-го. Він приніс зірці першу славу.

У 2010 році Мадонна очолила список найпопулярніших артистів останнього десятиліття, обійшовши The Beatles.

У 2012-му поп-діва виступила у Києві. Концерт відвідали 31 022 глядачів і глядачок.

З початком повномасштабного російського вторгнення підтримала Україну й засудила дії російського президента.

24 червня зірці стало зле. Мадонну знайшли непритомною і екстрено госпіталізували. 29 червня її виписали з лікарні. Мадонна почувається краще, однак змушена відкласти своє семимісячне світове турне. Менеджер співачки, Гай Осірі, заявив, що в артистки бактеріальна інфекція. Нині не зрозуміло, що спричинило захворювання. Проте, за словами лікарів, інфекція стала надзвичайно серйозною і потребувала лікування в реанімації. Як відомо, інфекції можуть перерости в небезпечний для життя стан сепсис або зараження крові.