Ексміністр РФ втік до США після отримання повістки і працює далекобійником

Колишній міністр сільського господарства та споживчого ринку Республіки Комі Російської Федерації Денис Шаронов виїхав до Сполучених Штатів Америки після отримання повістки у жовтні 2022 року. Там він запросив політичний притулок.

Шаронов зазнав переслідування в РФ, повідомив 15 серпня сайт RTVI, журналісти якого впізнали колишнього політика на відеоролику, опублікованому на YouTube-каналі “Нові американці”. Пізніше ексчиновник підтвердив, що на відео справді він, пише DW.

“Чоловік стверджує, що двічі зазнав кримінального переслідування в Росії, але обидва рази був виправданий судом і реабілітований. З посади міністра сільського господарства Республіки Комі його звільнили у січні 2022 року через затяжний конфлікт із головою регіону Володимиром Уйбою. Отримання восени повістки Шаронов пов’язує зі своєю колишньою роботою”, йдеться у повідомленні.

Колишній міністр працює в США далекобійником і домагається здобуття політичного притулку.

У ролику під назвою “Був міністром у Росії, став далекобійником у США” ім’я та прізвище ексміністра не названо, проте журналісти за допомогою сервісів розпізнавання осіб з’ясували, що людина на відео Шаронов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевертні в політиці: хто встиг “перевзутися” і коли буде покарання для зрадників

“Я став отримувати сигнали, що мені небезпечно залишатися в РФ. Коли в жовтні 2022-го прийшли з військкомату вручати повістку на мою адресу реєстрації, мені вже нічого не залишалося. Я за віком, в принципі, не те щоб підходив. Я зрозумів, що це сигнал. Це просто спосіб позбавитися від небажаних осіб. Мені пощастило в попередніх двох переслідуваннях, але цього разу я розумів, що вже не відбитися. Мені нічого не залишалося робити, як залишити країну”, розповів він.

Професія далекобійника в США одна з найпоширеніших.

Депутата Держдуми Ханти-Мансійського автономного округу РФ від “Єдиної Росії” Олександра Колодича знайшли закопаним у підвалі свого будинку. У нього ножове поранення.